Mezar Bitki ve Çiçek Ekimi

  03.11.2019
  2.582
  Mezar Bitki ve Çiçek Ekimi

  Peyzaj mimarımız tarafından sürekli denetlenen bahçivanlarımız mezarımızı mevsimine uygun çiçeklerle çiçeklendirir, yer örtücü uzun yıllar kullanılabilecek bitkiler ile mezara yemyeşil bir görünüm verilmesini sağlar. Bu işlem ardından mevsimin her döneminde mezarın rengarenk görünümünü sağlamak ve hoş koku yaymak için mevsimlik çiçekler dikilir ve periyodik bakımları yapılır.

  Bitki ve Çiçek Ekimi

   

  Peyzaj mimarımız tarafından sürekli denetlenen bahçıvanlarımız mezarımızı mevsimine uygun çiçeklerle çiçeklendirir, yer örtücü uzun yıllar kullanılabilecek bitkiler ile mezara yemyeşil bir görünüm verilmesini sağlar. Bu işlem ardından mevsimin her döneminde mezarın rengarenk görünümünü sağlamak ve hoş koku yaymak için mevsimlik çiçekler dikilir ve periyodik bakımları yapılır.

  Bitkilerin Budanması

  Belirli zamanlarda düzenli olarak bitkilerin budanıp düzenlenerek bakımlarının yapılması. Toprakta büyüyen yeni sürgünler yardımıyla kendini yenileyen bitkiler inceltilir. Burada, kalın birbirine çok yakın büyüyen eski dallar kesilir böylelikle daha ince ve genç dalların büyüyebilmesi için daha fazla yer açılır. Buda mezarın üzerindeki bitkilerin daha dayanıklı, düzenli ve taze görünmesini sağlar.

  Mezar çiçekleri hakkında detaylı bilgi almak için mezar çiçekleri makalemizi okuyabilirsiniz.

  Teklif Formu

   Whatsapp
   Samet Göksu
   Samet Göksu
   Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?