Ankara Mezar Bakımı Hizmetleri

  29.10.2019
  3.503
  Ankara Mezar Bakımı Hizmetleri

  Mezar Bakımı Ankara

  Mezar Bakımı Hizmetimiz, Peyzaj Mimarımızın Ziyareti ile başlar ve Mimarımızın Mezar Bakım Personelimizi Yönlendirmesiyle mezarın üzerinde ve çevresinde bulunan atıkların, kış aylarında kar ile kaplanan karların temizlenmesi, Mezar Mermerlerinin ve Taşının uygun kimyasallar kullanılarak ilk günkü haline getirilmesi ve okunmaz hale gelmiş olan mezar taşı yazılarının üstündeki renkle boyanarak okunur hali almasını sağlamak.

  Ankara Mezar Bakım

  Ankara Mezar Bakım

  Mezar Toprak Değişimi, Gübreleme ve Bitki Bakımı

  Canlarımız olan Yakınlarımızın hale hazır mezarında bulunan ekili bitkiler ve toprak durumu, peyzaj mimarımızca incelenir ve uygunluk analizi yapılır. Bu Analize göre mezar üst toprağı bahçıvanlarımız tarafından değiştirilerek mevcut bitkilerin korunması ve canlandırılması sağlanır. Gübreleme ve sulama yapıldıktan sonra budanması gereken bitkiler varsa budanır ve mezar yabancı otlardan ayıklanır ve tertemiz hale getirilir.


  Bitki ve Çiçek Ekimi

  Mezar Bitkilerinin Budanması

  Peyzaj mimarımız tarafından sürekli denetlenen bahçıvanlarımız mezarımızı mevsimine uygun çiçeklerle çiçeklendirir, yer örtücü uzun yıllar kullanılabilecek bitkiler ile mezara yemyeşil bir görünüm verilmesini sağlar. Bu işlem ardından mevsimin her döneminde mezarın rengarenk görünümünü sağlamak ve hoş koku yaymak için mevsimlik çiçekler dikilir ve periyodik bakımları yapılır.

  Bitkilerin Budanması

  Belirli zamanlarda düzenli olarak bitkilerin budanıp düzenlenerek bakımlarının yapılması. Toprakta büyüyen yeni sürgünler yardımıyla kendini yenileyen bitkiler inceltilir. Burada, kalın birbirine çok yakın büyüyen eski dallar kesilir böylelikle daha ince ve genç dalların büyüyebilmesi için daha fazla yer açılır. Buda mezarın üzerindeki bitkilerin daha dayanıklı, düzenli ve taze görünmesini sağlar.


  Hizmet Verdiğimiz Mezarlardan Görüntüler

  Teklif Formu

   Whatsapp
   Samet Göksu
   Samet Göksu
   Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?