MEZAR YAPIMI

/ / Mezar Yapımı

Mezar yapımı konusunda mutlaka kurumsal hizmet almaya özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız alanında uzman kadrosu ile en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.

Mezar yapımı ciddi ve maveni olarak son derece hassas bir konudur bunun farkındayız ve ankara mezar yapımında sağladığımız uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışı ile tam 15 yıldır sektörümüzün lideri konumundayız. Deneyimli personel ve kullandığımız üst düzey kalitedeki ürünlerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyor ve başarıyoruz. Sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da bizden destek ve hizmet almaya devam ediyorsunuz. Bunu sağlayan tek mezar yapım firması olmanın verdiği haklı gururu bize yaşatan tüm müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Hizmetimizi Ankara merkez ve tüm kasaba, köy ve taşralarda gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Mezar Yapımı

Ankara mezar yapımı konusunda geliştirdiğimiz yöntemler ile yardımcı oluyor ve bunu da en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Yapım aşamasında sizin isteklerinizi önemsiyor ve kaliteli bir modelin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.


Mezar Modelleri Ankara

Mezar Modellerimizin bazılarını görmek için sayfamızı aşağıya kaydırabilirsiniz.


Neden Ankara Mezar Yapımı Seçmeliyim?

Ankara Mezar Yapımında 15 yılı aşkındır sektörünün lideri olan firmamız en iyi malzeme ve uzman kadromuz ile tüm mezar işlerinize çözümler sunuyoruz. Beton temelinden sonra istediğiniz mezar türünü bizlere belirterek uzman ekibimizin size taahüt ettiği süre zarfında mezarı sizlere teslim etmektedir. Mezar Yapımı sırasında siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi ürün seçeneklerinizi sizlere sunarak şık görünümü ve dayanıklılığı ile bilinen Afyon ve sedef mermerlerini kullanırken özel yapısı sayesinde son derece dayanıklı olan granit modellerinde en seçkin renkleri kullanmaktayız.

Ankara Mezar Yapımında Uzman Firma ve Kadro

Ankara Mezar Yapımı oldukça hassas ve bir o kadar da bilgi, tecrübe gerektiren bir alandır bizlerde bu alanda özel eğitim almış ilgili bölüm mezunu kişilerle ve mezar yapımında uzmanlaşmış tecrübeli elemanlarla çalışmaktayız yoğun iş tempomuza uyum sağlayan büyük bir ekibe sahibiz.

Ankara Mermer Mezar Yapımı

Ankara Granit Mezar Yapımı

Mezar yapımında kullanılan malzeme ve işçilik son derece önemlidir. Bu nedenle de fiyatlarda her zaman farklılıklar olması normal karşılanan durumlardandır. Bir mezar yapımı için birden fazla malzemenin kullanılması gerekebilir. Aynı zamanda taşların doğru kesilmesi ve ölçülerin tam olarak uygulanması bu süreçte son derece önemli konulardandır.

Firmamız mezar yapımı sırasında kişilerin gereksinimlerine en uygun şekilde yanıt vermeye çalışıyor. Standartları son derece yüksek olan bu mezar yapımı hizmetlerimizde mermer, granit gibi dayanıklı malzemelerin bir arada kullanılmasına özen gösteriyoruz. Mezarın çevresini ve baş tarafındaki taşını kapsayan bu hizmetlerde kalite her zaman önem verdiğimiz bir konudur. Ankara mezar yapımı fiyatlarıkonusunda bizlerden her zaman hizmet alabilirsiniz.

Ankara Dayanıklı Blok Mezar Yapımı

Mezar yapımında farklı alternatifler öne çıkıyor. Blok mezarlarda bunlardan biridir. İstenilen boyutlarda ve genişlikte tasarlanan mezar çeşitleri yıllar geçmesine rağmen sorun yaşanmıyor. Dayanıklı bir malzemenin kullanılması mezar yapımında oldukça önemlidir. Blok mezar yapımısırasında firmamız farklı malzemelerin karmasından yararlanıyor. Hem kalın mermerlerin kullanıldığı hem de granitten yararlanılan bu mezar çeşitlerin son derece yüksek standartlarda işçilik ortaya çıkarılıyor. Uygun fiyatlarda tasarlanan bu mezarlarda oldukça temiz bir işçilik ortaya çıkarıyoruz.

Beyaz ya da siyah gibi farklı renk tonlarının tercih edilebildiği mezar türlerinde isteğe bağlı olarak şerit gibi detaylarda bulunabiliyor. Kısa bir süre içerisinde tasarlanan bu mezar çeşitleri görsel açıdan da beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor.

Mezar Montajlama Yöntemlerimiz

Firmamızda bulunan ve mezar montajlama alanında uzman olan çalışanlarımız en güvenilir ve tercih edilen üç adet montaj yöntemlerini ustalıkla gerçekleştirmektedir. Siz değerli ziyaretçilerimiz için bunları kısaca özetlemek gerekirse;

  • Tarama Yöntemi

Mezarın bulunduğu bölge ile bütünlüğü sağlaması için kullanılan tarama yöntemi firmamıza özel CNC makineleri ile mezarın iç kısımlarının mezara zarar vermeden açılarak ankara mezar yapım ustaları tarafından en iyi malzemeleri kullanarak tekrar doldurulur daha sonra seçilen ürün gerekli düzenlemeler yapılarak hem dış görünüşü hemde sağlamlık sağlanarak monte edilmektedir.

  • Vidalama Yöntemi

En çok tercih edilen ve izmir mezar yapım firmasının da önerdiği bu sistem mezar etrafında belirlenen yerlere dübel çakılarak kaliteli malzemeler ile vidalar ile sağlamlaştırılır. Vidalama yöntemi olmayan mezarlar maalesef zaman içerisinde toprağın çökmesi sonucu kırılmalara ve yamulmalara maruz kalmaktadır.

  • Kilitleme Yöntemi

Mezarın belirli köşeleri kalın ve dayanıklı mermerler ile kaplanır daha sonra diğer açık kalan yerlerden yine dayanıklı mermerler ile köşe mermerleri özel ustalarımız tarafından birbirlerine kilitlenir ve hem görünüş hemde dayanıklılık açısından son derece sağlam bir mezar oluşturulur.

Ankara Mezar Yapımı Fiyatları

Hayata veda eden kişilerin gömüldükleri alanlara farklı tarzda mezar yapılabiliyor. Ankara mezar yapımı hizmetleri sayesinde son derece dayanıklı bir mezar yaptırmak mümkün oluyor. Firmamız bu alanda son derece profesyonel hizmetler sunuyor. Hem çok kaliteli hem de oldukça yüksek standartlarda verilen bu hizmetler sayesinde arzu edilen tasarımlarda mezar yaptırma imkânı doğuyor. Ankara mermer mezar yapımıfirmamız vefat eden kişilere son yolculuklarında en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyor.

Farklı malzemelerin kullanıldığı mezar tasarımlarında en çok öne çıkanlar genelde mermer malzemelerdir. Ancak granit gibi malzemeler de oldukça kaliteli tasarımlardır. Standartları yüksek olan mezarlar uzun yıllar deforme olmuyor.

Mezar Modelleri ve Fiyatları Ankara

Eğer Uygun fiyata mezar yapımı arıyorsanız aşağıda yaptığımız mezarları inceleyip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her bütçeye uygun mezar seçeneklerimizle sizlere elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

 

TRAVERTEN 40 MERMER

TRAVERTEN 50 MERMER

TRAVERTEN 60 MERMER

TRAVERTEN 70 MERMER

BLOK MEZARLAR

BABALI ÖZEL MEZARLAR

ÇİFT KİŞİLİK MEZARLAR

BEYAZ MERMER ÇEŞİTLERİ

SİYAH GRANİT MEZARLAR

ÇOCUK MEZARLARI

Uygun fiyata mezar yapımı, resimli baştaşı,granite baştaşı,porselen baştaşı ihtiyaçlarınızda mermer atölyemizde istediğiniz modeli tasarlıyoruz.Dilerseniz baştaşı modellerini aşağıdan inceleyip hangisini istediğinizi bizlere whatsapp’tan gönderebilirsiniz.

Ankara Mezartaşı ve Mezar Taşı Fiyatları

Kaliteli ve titiz işçilik anlayışımız birinci sınıf mermer, granit, yapı malzemeleri ile birleştirilerek, demir beton temelli sağlam mezarlar yapılmaktadır.
Ankara mezar taşı talepleriniz doğrultusunda sedef ve afyon mermer kullanmakta, granit olarakta renklerin en iyileri tercih edilmektedir.


Karşıyaka Mezar Yapımı, Ankara Karşıyaka Mermerciler